Plaukų priauginimo ekspertė Gintarė Armalė: prisiauginti plaukus niekada nevėlu 

Taigi, į jūsų klausimus atsako “Elitera” direktorė G. Armalė, puošianti priaugintais plaukais savo klientes jau 20 metų. 

„Vis daugiau vyresnio amžiaus moterų pasiryžta prisiauginti plaukus, o mano vyriausia klientė atšventė 82-ąjį gimtadienį!“, – atvirauja plaukų priauginimo studijos įkūrėja Gintarė Armalė.

Tie laikai, kai plaukus augindavosi tik jaunos merginos, praeityje. Plaukų priauginimas peraugo į visai kitą lygį, tapo daug mažiau matomas ir tai leidžia turėti savo svajonių plaukus, bet nepergyventi, kad priauginimas pasimatys.

„Mano tikslas yra ne priauginti ilgiausius plaukus bei sukurti dirbtinį efektą, bet pritaikyti plaukus pagal tai, kas iš tikrųjų tinka klientui: pagal veido formą, kūno sudėjimą, ūgį, veido bruožus.

Plaukų kiekis viršugalvyje turi atsiliepti ir plaukų galuose. Dažnai tenka matyti „atvirkščio skėčio“ efektą, kai galvos viršuje plaukai ploni, o galai itin stori. Toks priauginimas atrodo dirbtinai. Labai svarbu surasti balansą tarp kliento norų ir jo natūralių plaukų (galimybių). Tikslas taip priauginti plaukus, kad visi pažiūrėję galvotų, jog  „Dievas davė“.  Būtent todėl, kad pavyksta sukurti itin natūralų efektą, vis daugiau vyresnio amžiaus moterų pasiryžta pasilepinti plaukų priauginimu.

Vyresnio amžiaus moterys renkasi subtilesnius sprendimus, pavyzdžiui, plaukų priauginimą priekiuose, plaukų tankinimą pridedant daugiau tūrio natūraliam ilgiui. Dažniausiai tankiname tas zonas, kurios būna praretėję dėl amžiaus, hormonų pokyčių ar kitų priežasčių. Nereikia bijoti plaukų priauginimo, dažnai tai būna vienas geriausių sprendimų norint susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir meilę sau“, – pasakoja specialistė.

Paklausus ar priauginti plaukai neatrodo dirbtinai, specialistė atsako, kad tie laikai, kai priauginimas buvo itin matomas baigėsi, dabar net sunku suprasti, kad buvo prisiliesta specialisto. „Kapsulytės yra vos 1-2 milimetrų dydžio, jos pritaikomos pagal kliento plaukų šaknų spalvą.

Padarius net ir nedidelius pokyčius vyresnėms moterims jos kaip mat atjaunėja 5-10 metų. Pilnesnis plaukų tūris leidžia sukurt stiligesnę šukuoseną, padaryti pilnesnį kuoduką atverti natūralų plaukų grožį. Kaip pažįstama grožio specialistė pasakė: „natūralumas yra tikroji prabanga, ir negaliu tam nepritarti““, pasakoja Gintarė Armalė.

Šios verslininkės studijos „Elitera“, įsikūrusios Kaune, neaplenkia daugelis ir garsių Lietuvos moterų, tokių kaip Gerda Žemaitė, Ilona Juciūtė, Karolina Toleikytė ir kitos. Specialistė pasakoja, kad plaukų priauginimo verslą pradėjo labai seniai, prieš daugelį metų atvėrus pirmąją specializuotą plaukų priauginimo studiją Lietuvoje, o dabar išleidusią virš 800 specialistų Lietuvoje ir užsienyje.

 

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“