PLAUKŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI

KODĖL RINKTIS MUS?

1. Galime didžiuotis, jog esame Švietimo ministerijos sertifikuoti vesti plaukų priauginimo kursus, todėl Jūsų diplomai bus oficialūs.
​2. Mūsų dėstytoja yra viena pirmųjų Lietuvoje pradėjusių priauginimus ir turi net 14 metų patirtį plaukų priauginimo srityje, todėl sužinosite visas paslaptis ne tik iš teorinės pusės, bet ir iš praktinės.
3. Mokantis pas mus – galite rinktis tai ką norite mokintis- siūlome net 5 skirtingas programas! Bet, ko gero patys populiariausi kursai vistik lieka – keratino kapsulėmis.
4. Iš kart pabaigę kursus gaunate pastovias nuolaidas plaukams, priauginimo priemonėms.
4. Esant poreikiui – yra galimybė rinktis 2 priauginimo metodus vienu metu arba papildomą mokymų dieną.

PLAUKŲ TERAPIJOS IR MOKYMAI

Mūsų dėstytoja žinoma Lietuvoje plaukų gydomųjų procedūrų specialistė, nuolat tobulėjanti Lietuvoje ir užsienyje, tam, kad galėtų suteikti Jums detalias ir naujausias žinias apie plaukų priežiūrą. Galite rinktis iš daugybė skirtingų mokymų:
DIAMOND FILLER, NANO AIR, Maksimalus drėkinimas, OLAPLEX, Reconstruct, plaukų laminavimo, plaukų ekranavimo, ilgalaikio tiesinimo ir kitų.

Mokymai atliekami su profesionaliomis priemonėmis, specialia įranga, tam, kad užtikrinti maksimalų rezultatą. Meistrė mielai jus pakonsultuos ir patars dėl bendravimo su klientais, priemonių naudojimo namuose ir kt.

 

IŠSIRINKITE JUS DOMINANČIUS MOKYMUS