Gerda Žemaitė džiaugiasi atskleidusi tobulų plaukų paslaptį

Nebūčiau patikėjusi, kad tai man pagelbės atsiauginti savo natūralius plaukus!

TV laidų vedėja Gerda Žemaitė nuo tada, kai pradėjo šviesinti plaukus, kaip ir kiekviena šviesiaplaukė susidūrė su trupančių plaukų galiukų problema. “Tokia jau šviesiaplaukių dalia” juokėsi Gerda. Taigi, tai paskatino moterį griebtis dabar jau itin populiarios- plaukų priauginimo paslaugos.

“Visada į plaukų priauginimą žiūrėjau tiesiog kaip į galimybę prailginti savo natūralius plaukus, suteikti jiems tūrio, šiek tiek ilgio. Tačiau tikrai neįsivaizdavau, kad būtent plaukų priauginimas man padės atsiauginti savo natūralius plaukus” stebėjosi Gerda.

Kaip ir daugelis merginų – į plaukų priauginimo procedūrą TV laidų vedėja žiurėjo nedrąsiai: “interneto platybėse knibždėte knibžda blogų patirčių, kaip merginos susigadina plaukus. Todėl, nemeluosiu, pasiryžau nedrąsiai. Tačiau ko gero viskas priklauso nuo specialisto. Pasisekė, kad papuoliau į geras rankas. Vakar buvau priaugintų plaukų korekcijoje ir su meistre G. Eimantaite Armale palyginom mano natūralių plaukų pokyčius per 3 mėnesius. Buvau tiesiog apstulbus! Plaukų galai tapo ženkliai pilnesni, ir ilgesni. Ši meistrė daro tikrus stebuklus! Jokie vitaminai man taip nepagelbėjo atsiauginti savus plaukus, kaip būtent plaukų priauginimas” negalėjo atsidžiaugti Gerda.

Ne paslaptis, kad plaukų priauginimo procedūras yra bandę daugelis Lietuvos garsenybių, tokių kaip: Irūna Puzaraitė Čeponienė, Karolina Toleikytė, Eglė Straleckaitė, Inga Budrienė ir kitos žymios moterys. Daugybę metų vyravęs tabu, tampa įprasta moterų procedūra, populiarumu neatsiliekanti nuo permanentinio makiažo ar injekcijų.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“