Augintis plaukus/ nesiauginti? Gal bus sudėtinga priežiūra?

Taigi, į jūsų klausimus atsako “Elitera” direktorė G. Armalė, puošianti priaugintais plaukais savo klientes jau 20 metų. 

PLAUKŲ PLOVIMAS. Priaugintus plaukus galite plauti kasdien, kaip ir savuosius. Pirmas pora savaičių nerekomenduojame galvos plauti užvertus į priekį. Jei itin silpni plaukai- rekomenduojame ir visą nešiojimo laikotarpį neversti plaukų į priekį- juos plaunant. Rekomenduojame naudoti šampūną kuris neturi savyje aliejų (argano, makadamijos, avokadų, kokosų ir pan.). Todėl, kad aliejai esantys šampūne gali patekti į kapsulę ir sruogelės pradės išslysti. Jeigu auginatės pigesnes, prastesnės kokybės sruogeles, rekomenduojame naudoti šampūnus ir be parabendų ar druskų, kad nenuplautų silikono nuo plaukų sruogų paviršiaus (juo būna padengtos pigios, nekokybiškos sruogos). Auginantis kokybiškas sruogas- vienintelis kriterijus- kad nebūtų aliejaus.

PLAUKŲ DRĖKINIMAS, KONDICIONAVIMAS. Kitas svarbus niuansas, galiojantis praktiškai visiem priauginimo būdams- tai, kad negalima tepti kondicionieriaus, aliejukų, kaukių ant plaukų kapsulių. Taip yra todėl, kad riebalui patekus į kapsulę- vėlgi, padidėja tikimybė joms išslysti.

DŽIOVINIMAS, FORMAVIMAS. Plaukus džiovinti, formuoti galite įprastai kaip mėgstate. Žinoma – jei džiovinsite plaukus šalta oro srove, naudosite nuo karščio apsaugančias priemones, sruogelės ilgiau jums tarnaus. Bet juk tas pats galioja ir prižiūrint savuosius plaukus.

ŠUKAVIMAS. Rekomenudojame šukavimui naudoti Tangel Teazer šukas. Jos puikiai iššukuoja sruogeles tarp kapsulių, nekimba už kapsulyčių. Bet ko gero šias šukas jau turi 80% merginų savo namuose 🙂

BASEINAI, PIRTYS. Į baseinus galite eiti drąsiai, tik supinkite plaukučius į kasą ar kuodą. Jeigu einate į pirtį, po pirties būtinai išplaukite kokybiškai plaukus – kad nuplauti riebalą nuo kapsulės.

MIEGOJIMAS. Miegoti galite palaidais plaukais. Jeigu norite, kad būtų banguoti – tada galite nakčiai supint kasą ar susukti kuoduką. 

KOREKCIJOS. Jos reikalingos kas 2-4 mėn, priklausomai nuo jūsų plaukų augimo greičio, priežiūros. Pirmąją korekciją rekomenduojame atvykti anksčiau- po  2 mėnesių, kad pažiūrėti kaip sekas nešioti, ar viskas tvarkoje. Jeigu viskas tvarkoje- tada galima sekantį kartą ateiti po ilgesnio laiko tarpo.

Korekcijų metų visas sruogeles nuimame, iššukuojame plaukučius ir uždedame atgal.

SVARBU!  Šios rekomendacijos galioja tik auginantis aukščiausios kokybės plaukus. 

Jeigu auginatės pigesnes plaukų sruogas, kurių kilmė, apdirbimas nėra aiškūs, yra taikomos papildomos priežiūros rekomendacijos: 

  • nerekomenduojama eiti į baiseinus, 
  • plauti su šampūnais turinčiais parabenų, druskų, nes gali nuplauti silikoną, kuriuo padengtas plaukas,
  • nakčiai būtina pinti į kasą,
  • šukuoti nuo plauko galiukų ir tada kilti aukštyn,
  • naudoti daugiau priemonių drėkinančių plauką,
  • naudoti priemones su silikonais kurios priduotų plaukui švelnumo.

Visada rekomenduojame rinktis aukštos kokybės plaukus, gerą meistrą, tada ir priežiūra bus minimali ir negalėsite atsidžiaugti nuostabiom ilgom kasom! ir mes nesakome- eikit tik pas mus, dabar tikrai pilna gerai savo darbą išmanančių meistrų, tačiau labai svarbu- pasidomėkite šių meistrų darbais, plaukų su kuriais dirba kokybe (ne tik žodžiu- tiiiiikraaaai geri!), būtinai paprašykite plaukų kapsulių nuotraukų (t.y. nuotraukų ne tik prieš/po, bet ir, kad matytūsi priaugintos kapsulytės), plauko kokybės sertifikatų ir pan. 

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“